Terapia jajem

Prastara terapia jajem jest metodą leczniczą używaną przez nasze babcie zaczerpniętą od dawnych Słowian, którzy swoją wiedzą medyczną wykraczali poza sztywne granice stworzone przez cywilizację i jako pierwsi stosowali te metody by uzyska efekt oczyszczania ciała z negatywnej energii.

Jajo dzięki swoim właściwościom wciąga  wszystkie  dolegliwości, działa jak terapeutyczny odkurzacz, – jest to niezwykły sposób na odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. W czasach współczesnych, gdy w ogromnym stopniu ufamy farmakologii, terapia jajem wydaje się archaiczna i nieaktualna. Jednak sposoby naszych prababek odżywają i zyskują uznanie specjalistów, ponieważ są wpisane w odwieczne prawa natury niczym energetyczne źdźbła trawy na łąkach naszego życia.

Jajo kurze ma wyjątkowe właściwości i oprócz wykorzystywania go w przepisach kulinarnych może wspomagać nasze zdrowie i przemienia złą, chorobową energię w witalność i optymizm.

Żółtko świeżego kurzego jaja w ogromnym stopniu łagodzi schorzenia trudne do wyleczenia sposobami medycyny akademickiej i dzięki niemu można rozpoznawać wiele chorób, które ukryte są w duszy i ciele. Przy oczyszczaniu  jajko pełni funkcję biologicznego filtra i jest pośrednikiem przejmującym na siebie negatywne informacje o chorobie.

Sam przebieg zabiegu wygląda w ten sposób, że jajko kurze toczy się w bezpośrednim kontakcie – dotykając   ciała  albo  bezkontaktowo – w zasięgu pola energetycznego tj. ok. 2 cm od ciała.

Po zabiegu pacjent odczuwa wyraźną i natychmiastową ulgę – z nowymi siłami wraca do codziennego życia. Prastara terapia  jajem jest również bardzo skuteczna w procesie odczyniania złych uroków.