Nazywam się Mirosława Pawelczuk. Swoje życiowe pasje oraz zdolności wykorzystuję, aby pomagać innym ludziom w przezwyciężaniu ich chorób, chwilowych rozterek i problemów, zarówno tych dużych jak i małych. Moja praca opiera się na kontakcie z drugim człowiekiem, który bardzo sobie cenię.

Swoją ofertę kieruję do osób chcących poznać swoją przyszłość, przeszłość i teraźniejszość jak również do osób z wszelkimi schorzeniami. Jestem w stanie również pomóc w rozwoju duchowym i innych dziedzinach związanych ze sferą moich zainteresowań.

W pogoni za codziennością zapominamy, że w życiu każdej osoby niezmiernie istotna jest wewnętrzna równowaga. Dzięki harmonii duszy i ciała jesteśmy w stanie pogodzić ze sobą te dwa aspekty, żyć w zgodzie jako osoby szczęśliwe, posiadające mocne fundamenty psychiczne gotowe na sukces. W trakcie licznych kursów oraz własnej drogi życiowej zdobyłam potrzebną wiedzę i umiejętności do wykorzystywania ich w zawodach bioenergoterapeuty i tarocisty. Jestem otwarta na kontakt i budowanie relacji międzyludzkich, więc chętnie pomogę każdej osobie.