Barsy

Barsy to łagodny i niezwykle efektywny proces – to zestaw narzędzi i procesów, które zostały stworzone, aby każdemu ułatwić większy dostęp do świadomości. Polega  on na delikatnym dotyku  kolejnych 32 punktów, które znajdują się na głowie. Pozwala  opróżnić umysł od starych wzorców myślowych. Sesja Bars wywołuje przepływ energii. Jest to dynamiczny proces, który prowadzi nas również do uznania siebie jako nieograniczonej istoty, która jest otwarta na więcej możliwości, więcej wyborów i więcej otrzymywania.  

Zapraszam Państwa do obejrzenia krótkiego klipu na temat tej metody:

Sesja Bars:

 • powoduje spadek gonitwy myśli i redukuje stres
 • usuwa  mentalne, emocjonalne, psychiczne blokady powodujące zamknięcie się w sytuacjach życiowych
 • daje głęboki relaks
 • daje lepszy sen
 • pomaga ciału w uzyskaniu większej lekkości w życiu
  • jest wsparciem dla dzieci i dorosłych  przed ważnymi egzaminami
  • jest wsparciem dla kobiet w ciąży
 • jest wsparciem przy ADD i ADHD oraz innych chorobach w ciele
 • daje możliwości kreacji, więcej przestrzeni i możliwości w życiu  

Barsy są niezwykle subtelną techniką. Mimo to podczas sesji związane z nimi odczucia i zmiany, jakie zachodzą w ciele, są wyraźne. Praca z nimi podważa wszystko to, czego uczymy się żyjąc. Monika Kozak wyjaśnia: Praca z Barsami polega na delikatnym dotykaniu odpowiednich punktów oraz przyciągnięciu do nich i do całego ciała energii. Jest to ogromnie relaksujące, ale z drugiej strony, gdy potencjały dwóch osób pracujących ze sobą się zetkną, wywołują ruch energii w tych punktach i następuje rozładowanie w nich napięć. To rozładowanie dotyczy wszystkich osądów i przekonań, które nazbieraliśmy w ciągu tysięcy lat naszych wcieleń. Wszystko to bowiem gromadzimy w swojej pamięci komórkowej. Punkty na głowie łączą nas z tym swoistym magazynem, w którym trzymamy nasze opinie.

Czym więc są Barsy?

Możliwością bycia całkowicie obecnym w swoim życiu, w każdej jego chwili, bez osądzania siebie i innych osób oraz wszelkich sytuacji i zdarzeń, które się pojawiają. Dzięki temu możemy być otwarci na to wszystko, co do nas przychodzi. Uczymy się kreować swoje życie. To bardzo ważne, bo w ten sposób nie zamykamy sobie dostępu do niczego, możemy tworzyć coś znacznie większego, niż mamy i niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić.